Aplikacja na taksówki

Źródło: https://movme.pl/

Aplikacja na taksówki to wyjątkowo użyteczne narzędzie, pozwalające na proste i szybkie zamówienie usługi przewozowej. Jej zastosowanie niweluje konieczność kontaktu telefonicznego z firmą taksówkarską, ponieważ cały proces odbywa się za pośrednictwem przystępnego interfejsu. Aplikacje przeznaczone na urządzenia mobilne są wygodnym rozwiązaniem nie tylko dla pasażerów, ale również kierowców. Taksówkarze mogą dzięki nim realizować więcej kursów, a klienci zyskują bezpieczeństwo.

Jakie cechy powinna mieć funkcjonalna aplikacja mobilna na taksówki?

Aplikacja mobilna na taksówki zawsze powinna być zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać jak największą funkcjonalność użytkownikom. Wiele usprawnień i praktycznych rozwiązań posiada Movme. Nasza aplikacja przeznaczona jest dla osób poszukujących szybkiego sposobu na transport w mieście, którym szczególnie zależy na bezproblemowej obsłudze oraz przystępnych kosztach przejazdu. Za pomocą Movme możesz błyskawicznie zarezerwować taksówkę, po prostu określając miejsce odjazdu i przyjazdu. Wszystkie przewozy realizują profesjonalni i licencjonowani kierowcy, co daje pewność bezpieczeństwa, wygody i niezawodności. Istotnym atutem pozostaje możliwość licytacji ceny za kurs.

Przystępne stawki i możliwość licytacji ceny

Przystępne stawki za przejazd należą do największych zalet naszej aplikacji. W Movme cenę usługi przewozowej ustalasz samodzielnie, korzystając z wbudowanego systemu licytacji. Jako pasażer możesz zaproponować konkretną stawkę taksówkarzowi, który – zależnie od trasy i odległości – może przyjąć propozycję lub złożyć kontrofertę. Ceny usług licytowane za pomocą naszej aplikacji mobilnej mogą być dzięki temu bardzo atrakcyjne, zwłaszcza w zestawieniu ze stałymi kosztami przewozów narzucanymi przez korporacje przy składaniu zamówienia przez telefon.