basen rozporowy bestway

Mając ogród, wraz z nadejściem upałów myśli się o tym, jak urozmaicić dzieciom czas, który spędzają na świeżym powietrzu, a także jaki basen kupić dla kilkulatka, a jaki dla nastolatka. Do wyboru są różne modele, dlatego szukając tego idealnego, trzeba wziąć pod uwagę to, przez kogo będzie użytkowany. Najpopularniejsze modele to baseny rozporowe, dmuchane oraz te, które montuje się na stelażu. basen rozporowy bestway

Z małych, dmuchanych basenów korzystają małe dzieci. Polecane są dla nich także brodziki. Zaletą tych produktów jest to, że można je ustawić nie tylko w ogrodzie, ale ze względu na ich niewielkie wymiary także na balkonie lub tarasie. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają ogrodu. Dmuchane baseny kąpielowe ogrodowe mogą mieć różne kształty i kolory. Można zdecydować się na model klasyczny w kształcie koła lub na dmuchany zamek albo flaminga. Dmuchane baseny sprawiają nie tylko radość i są gwarancją ochłody w ciepłe dni, ale są również ozdobą ogrodu.

Starszym dzieciom, które szaleją w wodzie i roznosi je energia, polecane są baseny kąpielowe ogrodowe rozporowe. Różnią się od dmuchanych tym, że ich ścianki są pionowe. Dzieje się tak za sprawą naporu wody. Najczęściej mają okrągły kształt i różną średnicę. Do tego typu basenów można podłączyć pompę filtrującą, dzięki której woda zawsze będzie czysta i będzie nadawała się do kąpieli. Po skorzystaniu z basenu zalecane jest przykrycie go płachtą materiałową, żeby uniknąć zanieczyszczenia i mieć mniej pracy podczas czyszczenia basenu.